Hi, ik ben Billy! Ongeveer 8 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
De reden dat ik hulp zoek om mijn hond eens uitlaten door vrijwilligers is dat ik zware asma heb ik kan niet ver meer lopen met me hond.
En dat vier keer per dag kan ik niet opbrengen meer, ik woon pas in de Reigerhorst op de plaat op mijn oude adressen had ik een grote tuin maar moest daar weg in verband met sloop van de huizen en ben toen naar Reigerhorst verhuis, maar ik merk dat het veel moeilijk wordt met me zelf.
Billy is lieverd luisterde goed is altijd graag buiten hij kan niet los lopen, kleine hondjes mag die niet, mijn hond vroegen altijd gebeten daar andere honden vandaar dat ik hem nooit los laat lopen maar aan de riem loopt Billy gezellig met je mee trekt niet en luistert goed.
Tuurlijk mag er eerst kennismaking gedaan worden hij is blij als je binnen komt dan even aanhalen dan is het goed voor Billy en gaat hij liggen.
Dat was even in kort ben niet zo held met me tekst, wil meer weten mail me gerust.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.