Hi, ik ben Beer! Ongeveer 6 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Wij werken allebei en hebben (sinds onze kinderen op zichzelf wonen) soms een uitdaging om Beer uit te laten. We werken vanuit huis en op kantoor. Ook willen we wel eens in het weekend ergens naartoe waar Beer niet mee kan en dan vinden we het fijn als er iemand naar hem omkijkt. Beer is een gecastreerde reu, het is een actieve hond, hij houdt enorm van wandelen in het Engelse werk bijv. of in het bos, waar hij los mag en lekker zijn eigen gang kan gaan. Hij komt ook bij je terug. We zoeken iemand die wil investeren in het opbouwen van een band met Beer (en ons). Ik heb aangeklikt dat Beer’s gedrag uitdagend is, maar dat is alleen zo als je niets van honden begrijpt. Maar het is geen onderdanige labrodoodle zogezegd 😉
Finse spitsen zijn sensitief en als je er gevoel voor hebt kun je er een diepe vertrouwensband mee krijgen. Let op: als je alleen met een hond aan de lijn wilt lopen past Beer niet goed bij je. Houd je van lekker wandelen en een karaktervolle hond, dan wel.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.