Beau is vrijwilliger in Velserbroek, is beschikbaar voor oppassen en heeft een beetje ervaring met honden.
Het lijkt mij voor mijn zoontje leuk om af en toe een hondje in huis te hebben. Doordat ik vier dagen per week werk is het niet haalbaar om zelf een hond te nemen, dus lijkt dit mij een goede oplossing :) mijn zoontje is 10 jaar oud en weet door onze kat van 13 goed hoe hij met dieren om moet gaan. Het lijkt mij leuk om lekker te wandelen in de natuur of op het strand.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl