Hi, ik ben Bambi! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Hoi! Ik zoek iemand die mij soms kan helpen met Bambi uit te laten. Ik ben vaak alleen met mijn dochter van 2,5 en moet haar elke keer meenemen. Dat is voor haar best zwaar en Bambi wordt dan wat beperkt. Die wacht steeds heel trouw op ons, om verder te lopen. Daarom zou ik het super leuk vinden als ik iemand kan vinden die het leuk vindt om soms een lekkere wandeling met Bambi te maken in de middag bijvoorbeeld. Zodat ze net wat langer los kan en lekker kan rennen.
Ze is super lief en heel aanhankelijk. Ze wilt graag haar energie kwijt en vindt spelen met andere hondjes ook heel leuk. Ze is erg sociaal en luistert alleen slecht als ze iemand tegenkomt die snoepjes in zijn of haar zak heeft, haha. Daar is ze dus erg gek op.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.