Hi, ik ben Binkie! Ongeveer 12 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Ik zoek iemand die het leuk vind om voor m'n hondje zorgen, zo nu en dan een paar uurtjes of een dagje. Binkie is een ouder hondje die graag in gezelschap van mensen is. Hij loopt heel graag buiten, in het bos of park.
Maar samen thuis zijn is ook gezellig,. Binkie is niet veeleisend, alleen thuis zijn vind hij echt niet leuk.
Lieve hondebelangstellende voor Binkie zou mooi zijn als die ook in Ugchelen woont.
Groetjes van Binkie en z'n baasje Astrid
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.