Hi, ik ben Zappa! Ongeveer 8 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Wij zij opzoek naar een liefdevolle oppas in onze omgeving, voor de komende zomervakantie (3 weken, 25 juli t/m 16 aug) en af en toe een weekendje tussendoor voor onze schat Zappa.
Ondanks haar stoere uiterlijk is Zappa een hele zachtaardige hond die het allerliefst knuffelt en in de zon ligt te bakken.
Wandelingen geen probleem, als je maar geen haast hebt :)
Zappa is dol op andere honden, mensen en is kinderen gewend maar kan wat lomp zijn.
Helaas kan zij niet met katten of andere samen huisdieren samen. Andere honden zijn geen probleem maar niet voor een logeerpartijtje, uit enthousiasme weet zap geen maat te houden en blijft druk.
Ik kan nog heel veel vertellen over zappa maar als meer wilt weten vertel ik graag verder! ❤️
Voel jij een klik, neem dan contact met mij op.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl