Hi, ik ben Ylva & Balou! Ongeveer 8 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Hallo daar! Wij zijn Ylva en Balou – twee vrolijke, energieke en vooral ontzettend lieve hondjes. Wij houden van spelen, rennen achter ballen aan, lekker snuffelen in het park én héél veel knuffelen. Soms kunnen we een tikje ondeugend zijn, maar we bedoelen het altijd goed.
Ons baasje is helaas ziek, en de drie grote mensenkinderen in huis zijn druk met werk en studie. Ze doen echt hun best, maar soms is het allemaal een beetje veel. Daarom zijn we op zoek naar een lieve vrijwilliger die ons af en toe mee wil nemen voor een wandelingetje – of een paar. 🐕🦺🐕🦺
Wat wij zoeken?
Een hondenliefhebber met een groot hart, een beetje tijd, en een stevige knuffelhand. Iemand die het leuk vindt om met ons op pad te gaan, misschien een balletje te gooien, en die snapt dat wij gewoon twee zachtaardige boefjes zijn die graag buiten zijn en aandacht krijgen.
Voel je je geroepen om ons nieuwe wandelmaatje te worden? Laat dan iets van je horen – wij kunnen niet wachten om je te ontmoeten! 🐾
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl