Hi, ik ben Whisky! Ongeveer 12 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hallo lieve dierenvrienden,
Voor mijn moeder Anneke en Whisky ben ik opzoek naar een lieve hondenvriend/in die mijn moeder een paar avonden in de week kan helpen om Whisky uit te laten. Voorkeur gaat uit naar maandag, dinsdag en donderdagavond, misschien als het kan nog een avond erbij.
Mijn moeder is slecht ter been en de avonden worden wat zwaar voor haar. Ik help haar ook zoveel mogelijk in de avonden, maar met een kleine opkomst wordt dat straks wat lastiger.
Whisky is een hele lieve jongen van 13 jaar. Hij is slechtziend, 1 oogje helemaal geen zicht andere oogje nog wat. Daar heeft hij
medicatie voor maar dat doet mijn moeder allemaal zelf. Whisky heeft geen grote wandelingen nodig een blokje om in de buurt is al voldoende. Je moet hem soms even behoeden voor een paal of afstapje, anders wilt hij er nog weleens tegen aan stoten of struikelen door zijn slechte zicht. Maar zijn vaste routes weet hij goed te lopen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.