Hi, ik ben Vino en Chef! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Wij zoeken uitlaat hulp voor onze 2 honden Chef en Vino beide 2 jaar oud. Door verandering in ons dagelijks leven hebben wij nu minder tijd om Chef en Vino lekker te laten wandelen in de middagen. Chef is geadopteerd vanuit Spanje en heeft helaas een rugzakje qua angsten maar als hij je eenmaal vertrouwd gaat het goed komen. Vino onze teckel is een echte allemansvriend.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.