Hi, ik ben Tosca! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
We zijn op zoek naar oppas voor onze lieve energieke hond Tosca, ze kan helaas maar zeer beperkt alleen zijn.
Tosca is nu 14 maanden oud en speelt graag met gelijkwaardige hondjes, ze vindt grote, blaffende of onbekende honden wel wat spannend en heeft hier wat steun in nodig. Katten gaat helaas nog niet samen.
Het gaat vooralsnog om oppas voor enkele losse dagdelen per week of indien mogelijk wat langer en als het klikt/goed gaat. Een dag met mogelijkheid tot een keer logeren.
Tosca houdt van het bos maar ook van uitgestrekte velden waar ze lekker kan rennen. Ze knuffelt en speelt graag, maar geeft ook aan als ze even niet wil knuffelen (zoekt dan haar eigen plekje)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.