Hi, ik ben Tommie! Ongeveer 0 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Onze Tommie is een schat van een pup. Hij is erg rustig voor dit ras en kan ook goed zijn rust vinden en genieten van korte wandelingen die hij als pupzijnde nog ziet als snuffelrondjes. Vanwege ons werk kunnen we hem helaas niet uitlaten rond de lunch. Mocht jij in de gelegenheid zijn om hem eens of enkele keren met de lunch uit te laten voor een korte wandeling dan is Tommie daar erg blij mee. Misschien kunnen wij dan op onze beurt ook jou weer ergens mee helpen?
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl