Hi, ik ben Tiger! Ongeveer 4 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, lange wandelingen en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Vanwege mijn aanstaande vakantie ben ik op zoek naar iemand die kan helpen met het uitlaten van mijn hond.
Hij verblijft tijdens mijn afwezigheid bij mijn ouders, maar omdat zij slecht ter been zijn, kunnen ze helaas niet zelf met hem wandelen.
Tiger is een sterke hond met eindeloze bron aan energie. Zwemmen is zijn grootste passie. Hij duikt er met volle overtuiging in en komt er pas weer uit als hij écht moet.
Naast zwemmen is apporteren zijn favoriete bezigheid. Geef hem een stok, en hij sprint erachteraan alsof het zijn levensmissie is. Vol trots brengt hij de stok weer terug, klaar voor de volgende worp en dat urenlang als het aan hem ligt.
Hij is speels, vrolijk, altijd in voor avontuur en luistert goed naar commando’s. Tijdens wandelingen loopt hij graag voorop, snuffelend en verkennend, maar houdt je altijd goed in de gaten.
Hij is graag bij je in de buurt, of je nu iets actiefs doet of gewoon op de bank zit.
Hij speelt graag met andere grote honden.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl