Hi, ik ben Teun! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Teun is een lieve, trouwe hond die wij hebben geadopteerd uit Griekenland toen hij zes maanden oud was. Inmiddels is hij goed gewend, al had hij in het begin wat last van angstagressie. Door veel geduld en training is hij enorm gegroeid. Teun volgt ook speurlessen en vindt dit geweldig!
Er zit wat Duitse herder in hem, wat hem van nature waaks maakt. Hij is niet moeilijk, maar wel een hond met een duidelijke gebruiksaanwijzing. Zo kan hij in het begin van een wandeling — vooral rondom zijn eigen appartement — waaks reageren, blaffen of trekken. Na dat begin loopt hij relaxter en kan hij uitgebreid snuffelen.
Als er een andere hond recht op hem af komt, is het meestal het fijnst om gewoon even van kant te wisselen of een andere route te nemen.
Verder is Teun dol op zijn wandelingen en speelt hij graag met een balletje. Hij heeft al 1 vaste uitlater met wie die erg goed klikt. Door de komst van een baby zijn we op zoek naar nog wat extra hulp :)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl