Hi, ik ben Taro! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen, spelen met de bal en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hoi allemaal!
Wij zijn op zoek naar hulp voor mijn leuke hond, Taro, een vrolijke en nieuwsgierige Shiba Inu van ongeveer3 jaar oud. Taro is een echte leuke hond en houdt van (beetje lange) wandelingen, spelen met andere (vrouwelijke) honden en een beetje van aandacht.
Op dit moment lopen wij tegen het probleem dat wij niet altijd veel tijd hebben ivm werk. Wij dachten van misschien is het ook leuk om anderen te betrekken met Taro .
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl