Hi, ik ben Suus! Ongeveer 4 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Hallo! Dit is Suus, onze enthousiaste en lieve labrador. Suus houdt van eten, wandelen, eten, knuffelen, eten, snuffelen, kinderen en eten. Suus houdt niet van katten. Wel van eten.
Suus is relatief klein voor een labrador en erg vrolijk richting mensen, waardoor mensen vaak denken dat ze nog heel jong is.
Suus is vaak onzeker bij andere honden. Daarom is een kennel of uitlaatservice waarbij ze met andere honden loopt stressvol voor Suus. Ze gaat om die reden ook niet meer daarheen. Wij lopen zelf iedere ochtend en avond met Suus, maar in de middagen op doordeweekse dagen is het erg behelpen omdat we allebei veel werken (Wouter 5 dagen, Noor 4 dagen). Dus als je het leuk vindt om in de middag op doordeweekse dagen een wandeling te maken met Suus, komen wij graag in contact!
Omdat Suus dol is op eten en graag haar neus volgt, kan Suus het best wandelen met iemand die ervaring heeft met grotere / sterkere honden.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl