Zoë

Eindhoven

Hi, ik ben Zoë! Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.

Susan
Hondje van Susan

Baasje Susan over Zoë:

Hoi, ik zoek een oppas (of gezin)die het leuk vindt om Zoë doordeweeks soms uit te laten of om op te passen. Zoë is super lief, houdt van knuffelen, spelen, wandelen en is goed met kinderen. Ideaal is iemand die bv thuis werkt of vrij is en haar bij mij kan ophalen of bij mij thuis wil werken als ik lange dagen werk en vroeg weg ben. Dit zal 1, soms 2x in de week zijn. Alleen uitlaten is ook een optie. Eventueel logeren zou soms ook fijn zijn.

Foto's

Zoë zoekt een hondenliefhebber die:

  • wil uitlaten
  • wil oppassen
  • met de bal wil spelen
  • korte wandelingen wil lopen
  • lange wandelingen wil lopen
Wil je helpen? Stuur een bericht

Zoë woont in Eindhoven

Details

Ras
Labradoodle
Leeftijd
Geslacht
Vrouwtje (teef)
Grootte
Middel (10-25 kg)
Gedrag
Gemakkelijk (relax)
Geen vriendjes met
Katten
Gecastreerd of Gesteriliseerd
Ja

Baasje van Zoë

Susan

Zoekt contact met: Vrijwilligers

Bekijk profiel Susan

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.