Hi, ik ben Sinbad! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Sinbad is een vrolijke hond die erg veel onder de mensen wil zitten, soms wel wat moeite met het bewaren van zijn enthousiasme daar werken we nog aan ☺️
Sinbad is best wat angstig voor onbekenden honden en kan hierdoor uitvallen hier werken we ook aan maar dit kost wel wat tijd. Ik zoek iemand die geen problemen heeft met een hond die wat gedragsproblematiek laat zien richting andere honden.
Ik ga binnenkort op vakantie en zoek ik eigenlijk een plek voor Sinbad waar hij rustig zijn gang kan gaan in een huiselijke sfeer.
Mijn vakantie periode is 2 weken.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.