Hi, ik ben Simba! Ongeveer 4 maanden oud. Ik hou van spelen met de bal en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Voor onze vakantie zijn wij op zoek naar een logeeradres voor Simba. Hij is nu 20 weken oud is dol op andere honden, maar kan niet stoppen met spelen. Dus mocht je zelf geen hond hebben, lijkt dit een stuk rustiger 🙂. Simba is niet gewend aan een bench. Hij slaapt graag in zn mandje naast je bed. Het gaat om de periode 30 juli t/m 09 augustus. Wellicht kunnen we voor die tijd nog afspreken, om te oefenen :).
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl