Hi, ik ben James! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Beste honden liefhebber,
Sinds een april hebben we onze lieve Teun. Een echte knuffelhond van nu bijna een jaar. Hij is gek op wandelen. En met name lekker rennen op de hei of in het bos.
Het zou heel fijn zijn wanneer ik naar kantoor ga, meestal op dinsdag en donderdag. Dat een honden liefhebber met Teun op stap gaat. Teun zou dit enorm waarderen! Zo nu en dan zou het fijn zijn wanneer hij ook een nachtje mag blijven slapen.
Ben je gek op honden en vind je het leuk om met Teun te wandelen.
Stuur dan een berichtje!
Hartelijke groet,
Sheila
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl