Sanne

Sanne wil een hond uitlaten in Heerlen

Sanne is vrijwilliger in Heerlen, is beschikbaar voor uitlaten en heeft ervaring met honden.

Sanne:

Het lijkt me ontzettend fijn om weer eens met een hondje te gaan wandelen. Ik heb in het verleden een Franse en een Engelse bulldog gehad en ik mis het enorm om een gezellig beestje om me heen te hebben. Helaas lukt het met mijn fulltime baan niet om zelf een hond te hebben, daarom lijkt het me heel erg leuk om iemand te helpen met het uitlaten van de hond.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Sanne woont in Heerlen

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.