Sanna

Sanna wil een hond uitlaten in Heerhugowaard

Sanna is vrijwilliger in Heerhugowaard, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.

Sanna:

Hoihoi, 
Ik ben Sanna en ik ben 21 jaar ik ben dit jaar afgestudeerd als dierverzorger niveau 3 op het Vonk in Alkmaar. Heb vroeger ook een hond gehad en kom nog regelmatig bij me opa en oma en mijn vriend die ook een hondje hebben. 
Ik heb een hart voor dieren en thuis een cattery met stamboom dus vele ervaring ook met katten en vind het leuk en gezellig om met jouw hondje wandelen of op te passen. medicatie kan ik ook indienen bij zowel honden en katten. Ik heb geen ervaring met honden trainen of gedragsproblemen! 
ik heb geen voorkeur voor bepaalde rassen of groottes en ben erg flexibel en altijd doordeweeks beschikbaar.
Woon in de regio Heerhugowaard.

Mijn tarieven:
10,- per halfuur (uitlaten)
20,- per uur (opassen)

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Hondenoppas
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Sanna woont in Heerhugowaard

Je bent niet ingelogd

Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.