Hi, ik ben Roosje! Ongeveer 3 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, maar ik hou niet zo van andere honden en katten.
Super speelse lieve hond. Heeft verlatingsangst en is heel aanhankelijk. Niks is haar te gek! Zelfs leuke pakjes of truitjes loopt ze trots mee buiten.
Ze komt uit het asiel, heeft een rugzakje en vind andere honden ook niet zo leuk. Ze is angstig en blaft/valt uit naar andere honden. Ze houdt echter wel van los lopen en luistert erg goed (behalve als ze een andere hond ziet of iets wat ze eng vindt. Denk aan paraplu’s haha ect) een bal gooien of spelen met een touw vind ze geweldig!
Het is echt een onwijze lieve hond maar wel met een rugzakje!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.