Hi, ik ben Roja! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Ze heeft een eigen Instagram : puproja
Het is een mega lieve hond . Ze houd van mensen en weet alle commando’s.
Wel is ze erg gefocust op katten maar als je optijd corrigeert dan houd ze in.
Als ze aangelijnd is vind ze andere honden om haar heen niet prettig en ze is best sterk dus als je gaat wandelen moet je echt alleen met haar bezig zijn en goed op haar letten.
Kleine honden vind ze niks. Dit komt omdat ze als puppy een keer gegrepen is door een kleine valse hond terwijl ze op haar rug lag en volledig overgaf. Dat is echt een trauma.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.