Ik ( en ook mijn partner) missen tijdens het wandelen het gezelschap van een hond. We willen zelf ook een hond, maar we we voorzichtig met dat te doen omdat ik eerst beter feeling will krijgen met honden, als echt verstokt kattenmens.
Ik wil hun ' taal' begrijpen en aandacht en tijd daaraan besteden zonder zelf meteen een hond in huis te nemen. We begrijpen wat een hond nodig heeft en willen daarom niet over 1 nacht ijs gaan.
Verder hebben we nog een lieve oude kat die het niet zou waarderen vandaar dat we nog even ermee wachten.
Vroeger wandelde ik vaak met honden van buren en pastte ik veel op ook in vakanties. Zelf ook een hond gehad lang geleden.
Laatste jaren niet meer en ik mis het.
Ik ben zelf net afgestudeerd dierenarts assistent en mijn expertise is katten, maar ik zou honden graag beter willen kennen en leren aanvoelen.
Ik hou erg van dieren.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl