Rianne is vrijwilliger in Alkmaar, is beschikbaar voor oppassen en heeft een beetje ervaring met honden.
Regelmatig pas ik op de hond van vrienden. Daarmee wandel, speel en knuffel ik dan. Mijn partner vindt het ook heel gezellig. Het langste dat een hond bij ons gelogeerd heeft is twee weken, dat ging heel goed.
Ik werk vanuit huis op de maandag, woensdag en vrijdag, waardoor ik redelijk flexibel ben in wanneer ik zou kunnen oppassen.
Ik woon op loopafstand van Geestmerambacht waar ik heerlijk kan wandelen (met hond 😉). We hebben een grote woonkamer en tuin. Van ons mag een hond op de bank, daar zijn we heel makkelijk in.
We hebben 4 cavia's in een groot verblijf in de woonkamer. Zij kunnen via een trappetje loslopen in de kamer, maar als een hond op bezoek is doe ik deze dicht. Met mijn huidige oppashond gaat dat heel goed.
Het lijkt me erg leuk om vaker op honden te passen en meer ervaring (en knuffels 🥰) op te doen. In de toekomst wil ik zelf heel graag een hond, maar zolang we nog cavia's hebben houd ik het liever bij oppassen.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl