Reva

Reva wil een hond uitlaten in Amsterdam

Reva:

Ik woon op de derde etage en mijn ouders hebben allebei druk werk, daarom mag ik geen hondje. Maar ik houd wel echt heel erg van hondjes dus elke keer zeggen mijn ouders ga anders gewoon oppassen op een hondje, hopelijk kan ik een lief hondje vinden waar op ik mag oppassen (die de trap op kan lopen of de trap opgedragen kan worden)

Beschikbaar voor:

Hondenoppas
Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Reva woont in Amsterdam

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.