Hi, ik ben Puk! Ongeveer 10 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen, korte wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met andere honden, maar ik hou niet zo van kinderen en katten.
Puk is een blij, actief en zeer sociaal hondje. Een echte allemands vriend. Puk houdt van spelen, knuffelen en wil graag dicht bij de mensen zijn. Hij speelt het liefste met balletje en wil graag op banken en stoelen slapen, of bij iemand op schoot. Puk loopt bij zijn baasje altijd los en luistert heel goed naar de commando's, aan de riem lopen vind puk niet erg, sterker nog deze draag hij met trots. Puk is een gecastreerde reu en woont samen met zijn zus Snuffel aan het bos in Emst. Snuffel is een onzeker grote beer, ze heeft niet zo veel vertrouwen in de wereld en andere honden vind ze helemaal spannend. Eten is alles voor snuffel en met haar grote neus ruikt ze dan ook altijd waar dit zich bevind. Snuffel loopt altijd los en luistert goed naar de commando's, ook voor haar is aan de riem lopen geen enkel probleem. Snuffel heeft even de tijd nodig om te wennen aan nieuwe mensen, daarna is ze niet bij je weg te slaan. Snuffel heeft een schildklier ziekte en krijgt hier medicatie voor.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl