Hi, ik ben Poncha! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen, lange wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Hoi hoi,
Het zou leuk zijn als ik via deze weg iemand tegenkom die ook een hond heeft en die andere dagen werkte als dat ik werk. Zo kunnen we elkaars hond misschien uitlaten en aandacht geven❤️
Iemand die geen hond heeft en het leuk vindt om poncha uit te laten is natuurlijk ook van harte welkom❤️
Poncha is ongeveer 10 maanden oud, ze is nu een paar dagen in Nederland en wij hebben haar zelf gevonden tijdens poezen vakantie op madeira. Ze doet het echt al ontzettend goed. Ze kan nog niet los maar loopt heel fijn mee aan de lange lijn. Ze kan wat enthousiast worden van andere honden, maar je vind ze altijd erg leuk en met ze spelen. Het is een echte knuffelhond.
Voor contact: voor facebook mijn naam is Lisa Herman of Lisasophiex_ op insta
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl