Hi, ik ben Peppie! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Peppie is een lieve maar wat bange hond. Ze speelt lief met andere honden, maar aan nieuwe mensen moet ze even wennen. Plotse harde geluiden, felle lichten, of bewegingen, grote voertuigen sommige prullenbakken en reclame borden vind ze eng. Ze gaat dan trekken aan de lijn en proberen de afstand te vergroten en weg te vluchten. Ik zou het leuk vinden als ze een speel kameraadje vind met wie ze kan spelen in het park of wandelen. Zelf vind ik het ook leuk en ander hondje af en toe op te halen en mee te nemen met ons naar het bos of strand. Ze is een beetje eigenwijs, maar luistert en komt uiteindelijk wel als ze iets lekkers krijgt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl