Hi, ik ben Lara! Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten.
Hoihoi. Wij (jeroen en paula en onze zoontjes Lars en Sven) zoeken een lieve man/vrouw die met onze hond wil wandelen.
Ik (paula) moet 12 mei een zware operatie ondergaan en kan dus niet met de hond wandelen waardoor Lara niet de beweging krijgt die ze eigenlijk nodig heeft. Mijn man loopt 1 keer per dag een flink stuk maar eigenlijk heeft ze 2 keer per dag een lekkere wandeling nodig. We wonen achteraf dus ze is wel lekker veel buiten maar we merken smiddags toch dat ze even lekker wil lopen.
Lara is een rottweiler. Geboren op 21 oktober 2020. Laat je niet afschrikken door het ras want het is de liefste hond die je je kunt voorstellen. Ze vind iedereen lief en wil altijd knuffelen.
Kan heel goed met andere honden. Katten vind ze leuk (we hebben er zelf ook 1) en kinderen vind ze ook leuk en kan er goed mee omgaan.
Lara is een hond die zich aanpast aan andere honden buiten.
Is een hondje rustig speelt ze ook rustig en wil een hond lekker spelen doet ze lekker druk mee.
Je mag ons ook benaderen op Facebook. Paula timmerman, Enschede
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl