Noula (uitspreken als Noela)

Losser

Hi, ik ben Noula (uitspreken als Noela)! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.

Ellen
Hondje van Ellen

Baasje Ellen over Noula (uitspreken als Noela):

Noula verblijft tijdens onze vakantie een weekje bij oma (29-7 t/m 3-8). Echter kan oma niet zo ver met haar wandelen. Ze heeft wel beweging nodig. Vandaar dat wij op zoek zijn naar iemand die gezellig met haar op pad wil zodat zij haar energie kwijt kan. Wij hebben ook nog een kleine labradoodle Jip. Hij is 4 jaar. Mocht je het leuk vinden om met 2 honden op pad te gaan dan is dat natuurlijk helemaal fantastisch. Ze zijn lief en rustig.

Foto's

Noula (uitspreken als Noela) zoekt een hondenliefhebber die:

  • wil uitlaten
  • lange wandelingen wil lopen
Wil je helpen? Stuur een bericht

Noula (uitspreken als Noela) woont in Losser

Details

Ras
Australian Labradoodle
Leeftijd
± 1 jaar
Geslacht
Vrouwtje (teef)
Grootte
Middel (10-25 kg)
Gedrag
Gemakkelijk (relax)
Geen vriendjes met
Katten
Gecastreerd of Gesteriliseerd
Nee

Baasje van Noula (uitspreken als Noela)

Ellen

Zoekt contact met: Vrijwilligers

Bekijk profiel Ellen

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.