Hi, ik ben Monnie! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van spelen met de bal, korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Ze heet officieel Monnie, maar bijna iedereen noemt haar Moon of Moonie. Naar 'koekje' luistert zij ook heel goed 😜
Moon houdt van wandelen en vindt spelen met een bal helemaal fantastisch. Ze vindt het fijnste om lekker bij je te liggen onder een dekentje. Ze is een echte franse bulldog. Af en toe hele gekke buien 'zoomies', lomp maar doet geen vlieg kwaad en houdt van knuffelen.
Ze heeft veel allergieën en heeft dan ook haar eigen brokjes en koekjes.
Ik zoek af en toe oppas voor de maandag. Ik heb dan een lange werkdag en dan kan ze helaas niet mee.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.