Hi, ik ben Miso! Ongeveer 2 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en katten, maar ik hou niet zo van andere honden.
We zoeken iemand die Miso regelmatig op dinsdagen wil uitlaten. Miso is een lieve hond die dol is op mensen! Miso is wel groot en sterk en kan wandelen aan de lijn en andere honden soms spannend vinden. Het is daarom belangrijk dat iemand hiermee om kan gaan. Miso zal je verblijden met zijn pootjes en knuffels en wandelt het liefst in het bos of langs de Maas waar hij graag aan pootje baden doet.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.