Michelle is vrijwilliger in Hengelo, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft een beetje ervaring met honden.
Mijn naam is Michelle Jansen (22) ik ben gek op dieren en heb ook niv 2 dieropleiding gedaan. Ik laat graag honden uit maakt niet uit hoelang het wandelen moet zijn, ik loop zelf elke dag ongeveer 'n uur dus conditie zit er wel in maar natuurlijk is lopen met een maatje leuker daarom dat ik dit doe (:
Ik heb een grootte gewicht verlies doorstaan allemaal op mezelf maar omdat ik nog verder wil probeer ik mezelf nog meer naar buiten te zetten dit zou me zeker helpen.
Ik werk bij postnl postbezorging ik heb dus meestal wel tijd in de middag:
Ma: hele dag beschrikbaar
Di: 15:00 t/m 20:00 beschrikbaar
Wo: 12:00 t/m 20:00 beschrikbaar
Do: 15:00 t/m 20:00 beschrikbaar
Vrij: 12:00 t/m 20:00 beschrikbaar
Za: 13:00 t/m 20:00 beschrikbaar
Zo: hele dag beschrikbaar
Tijden kunnen afwijken door bepaalde redenen
Graag zou ik je lieve vriend uit laten :)
Ook kan ik wel oppassen maar dan alleen bij je huis zelf aangezien ik 3 lieve Katjes heb die niet wat met honden hebben.
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl