Hoi, ik ben Merel en ik ben 25 jaar. Ik ben helemaal gek op honden en zou het liefste zelf een hond hebben. Helaas woon ik in een wat kleiner appartement, en zijn mijn vriend en ik meerdere dagen in de week van huis voor werk. Dus voor nu zouden we het niet eerlijk tegenover een hond vinden om er eentje te nemen.
Verder heb ik wel ervaring met honden. Vroeger als kind heb ik honden bij mij in de buurt uitgelaten, dit waren een golden retriever en een stafford met boxer kruising. Ook heb ik als kind zelf een hond gehad, dit was een labrador en herder kruising en mijn moeder heeft momenteel een poedel die als pup bij ons is gekomen toen ik ook nog thuis woonde.
Ik ben echt voor alles in, lange wandelingen, korte wandelingen, lekker een balletje buiten gooien. Maar als de hond juist echt aan de riem moet lopen en het liefste honden en mensen vermijdt is dat natuurlijk ook helemaal prima!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl