Als kind heb ik samen mogen opgroeien met een fantastische Berner Sennen (Kyara, maar ik noemde haar altijd Kaatje). Zij was echt mijn maatje. Helaas is zij er niet meer en hebben wij ook geen huisdieren meer. Ik weet dat er genoeg baasjes zijn die wel een hond hebben en het fijn zouden vinden als een echte dierenvriend hun hond een keer kan komen uitlaten of op de hond kan passen. Ik ben een echte dierenvriend en zou deze mensen graag helpen. Natuurlijk doe ik het ook deels voor mezelf, want ik mis het heel erg om een hond om mij heen te hebben. Mocht je denken: hé, dit klinkt wel als iemand aan wie ik mijn hond toevertrouw! Neem dan vooral contact met me op! :)
Ik begrijp ook volledig dat het misschien eng is om je trouwe viervoeter aan een vreemde toe te vertrouwen, dus als je eerst wat meer over mij wil weten, vraag maar raak!
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl