Martijn is vrijwilliger in De Bilt, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hallo!
Hier een achtergrond verhaaltje van mij.
Letterlijk in de mand opgegroeid bij mijn lieve labrador genaamd Pepper. Toen Pepper een jaar of 14 was hebben wij Cyta uit het asiel gehaald. een 3 jarige Oud Duitse Herder. Toen Cyta kwam te overlijden kwam hebben ik en mijn ouders Sjef als pup in huis gehaald, ook als cyta een Oud Duitse Herder.
Sjef is niet altijd even makkelijk met andere honden, wij hebben hierbij trainingen en cursusen voor gevolgd en dat gaat tegen woordig velen malen beter. Ik heb dus nu al ongeveer 34 jaar ervaring met honden. Helaas vanwege mijn werk (meubelmaker/interieurbouw) kan ik met mijn varierende werktijden geen hond erbij. Eeuwig zonde natuurlijk want ik woon in een bosrijke omgeving en heb thuis de ruimte + een mooie tuin.
Ik hoop via deze weg toch zo nu en dan op een viervoeter te kunnen passen/uitlaten.
Groetjes,
Martijn
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl