Marieke

Marieke wil een hond uitlaten in Driebergen

Marieke:

Ik hou van wandelen in het bos en wandelen met een hond. Ik vind het daarnaast fijn om op deze manier iemand te kunnen helpen met uitlaten. Ik heb zelf twee katten en daardoor geen plek voor een eigen hond.

Beschikbaar voor:

Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen
Lange wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Marieke woont in Driebergen

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.