Hi, ik ben Malu! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik hou niet zo van kinderen, andere honden en katten.
Malu is een kleine dwergkees (1,5 kg) die houdt van aandacht, knuffels en spelen. Ze blaft niet naar mensen of honden: ze rent eerder enthousiast op je af om kennis te maken (heel mensgericht). Voor andere honden is ze snel bang. Katten vindt ze interessant maar gezien haar formaat is ze geen bedreiging en blijft ze op afstand, soms wel met blaffen.
Omdat Malu zo klein is, zoek ik iemand die weet hoe om te gaan met zo’n klein hondje: ze heeft wat hulp nodig om op een bank te komen bijvoorbeeld en andere honden kunnnen haar in hun enthousiasme omverlopen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.