Lucky

Wijchen

Hi, ik ben Lucky! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.

Laura
Hondje van Laura

Baasje Laura over Lucky:

Hoi allemaal,

Wij zijn Laura en Roy en wonen met onze lieve hond Lucky in Wijchen. Omdat Laura sinds april onverwachts is begonnen met haar nieuwe opleiding zijn wij op zoek naar iemand die het super leuk lijkt om met Lucky tussen de middag een wandeling te maken. Wij zoeken voor de maandagen, woensdagen en donderdagen een leuk maatje.
Wie lijkt het leuk om met onze knapperd te wandelen?

Foto's

Lucky zoekt een hondenliefhebber die:

  • wil uitlaten
  • lange wandelingen wil lopen
Wil je helpen? Stuur een bericht

Lucky woont in Wijchen

Details

Ras
Kruising
Leeftijd
± 1 jaar
Geslacht
Mannetje (reu)
Grootte
Middel (10-25 kg)
Gedrag
Gemakkelijk (relax)
Geen vriendjes met
Katten
Gecastreerd of Gesteriliseerd
Nee

Baasje van Lucky

Laura

Zoekt contact met: Vrijwilligers

Bekijk profiel Laura

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.