Hi, ik ben Louis! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen, korte wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hoi! Ik ben Louis. Ik houdt heel erg van gezelschap en vind het niet zo leuk om alleen thuis te zijn. Daarom zoek ik een maatje die mij gezelschap wil houden en lekker met mij wil spelen en wandelen. Ik ben een echte knuffelkont maar ben zeker niet lui. Ik hoop je snel te ontmoeten!
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.