Hi, ik ben Loki! Ongeveer 4 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Hi, ik ben Anne, het baasje van Loki! Wij zijn recent met zijn tweetjes verhuisd van Brabant naar Nijmegen. In Brabant hadden wij een hele fijne opvang waar Loki meerdere keren per week naartoe ging voor de dagopvang. Hier in Nijmegen zitten helaas alle kennels die dagopvang bieden vol. Ik ben daarom op zoek naar iemand die structureel een aantal dagen (hoeveelheid enz in overleg) op Loki kan passen omdat ik zelf werk waar ik (nog) niet de mogelijkheid heb om thuis te werken. Het zou bijvoorbeeld ideaal zijn als ik iemand vind die bijvoorbeeld nog studeert of (deels) thuiswerkt en het liefst een eigen hond zou hebben maar hier niet de volledige tijd of geld voor heeft!
Loki is een enorm blij ei, binnen super rustig en buiten heel energiek. Een echte knuffelbeer die houdt van lange wandelingen maar het ook prima vindt om lekker aan je voeten te liggen als je op de bank zit of aan je bureau.
Spreekt het je aan om op Loki te passen? Dan hoor ik graag van je! :)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl