Loïs is vrijwilliger in Gouda, is beschikbaar voor oppassen en uitlaten en heeft ervaring met honden.
Hi! Mijn naam is Loïs en ik ben 25 jaar oud. Ik ben opgegroeid met honden en sinds ik alleen woon mis ik dit heel erg in mijn dagelijks leven. Hoewel ik mijn ‘gezins’honden in mijn ouderlijk huis ook wekelijks zie, lijkt het me erg leuk om ook wat vaker met honden te lopen. Ik ben in principe beschikbaar na 17:00 op wo/do/vrij. Incidenteel ook in het weekend (overdag/savonds).
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Wil je in contact komen? Stuur een bericht
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondenliefhebbers in de buurt.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl