Hi, ik ben Loewie! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Hoi ik ben loewie, ik ben net een jaar oud en woon bij leuke mensen in huis. Ik ben een lief beestje, alleen soms een beetje ondeugend. Ik wil graag door het park lopen en over de dijk in wageningen. Ik ben ook niet veel eisend dus een leuk rondje is voor mij al genoeg. Jammergenoeg is mijn baas soms al vroeg aan het werk en word het hem lastig gemaakt mij soms in de ochtend mee naar buiten te nemen. Zou jij toevallig een leuk rondje met mij willen lopen?
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl