Hi, ik ben Loede! Ongeveer 9 jaar oud. Ik hou van korte wandelingen en lange wandelingen. Ik ga goed om met andere honden en kinderen, maar ik hou niet zo van katten.
Loede is een lieve hond die erg op gezelschap gesteld is. Hij is nieuwsgierig en sociaal naar andere honden. Hij luistert goed en wil het graag goed doen voor zijn baasje. Loede gaat er graag op uit, liefst voor wat langere wandelingen in park, bos of op het strand. Als gevolg van familieomstandigheden ben ik op zoek naar een of meerdere personen die op structurele of incidentele basis er met Loede op uit willen en bij wie hij mogelijk een deel van de dag kan blijven. Dat zal vooral op maandagen, dinsdagen en donderdagen nodig zijn en incidenteel op andere dagen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl