Hi, ik ben Lóa en Súla! Ongeveer 3 jaar oud. Ik Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Lóa en Súla zijn lieve honden. Ze zijn mens gericht en zullen niet snel weglopen, tenzij er een echte aanleiding is, bv. een konijn in zicht. Ze houden van actief bezig zijn en vinden het heerlijk om te wandelen, liefst los zodat ze kunnen rennen. Als ze voldoende uitgedaagd zijn kunnen ze heerlijk rustig in de kamer liggen. Een lange wandeling maar ook hersenwerk binnen kunnen daarvoor zorgen. Súla kruipt daarbij graag tegen je aan of gaat op je voeten liggen, Lóa heeft graag een zacht plekje waar ze zich volledig uit kan rekken. Ik ben alleenstaand. De honden zijn erg op mij gericht en vinden het moeilijk om alleen te zijn. Ik ben alleenstaand. De dames zijn erg op mij gericht en vinden het moeilijk om alleen te zijn. Veelal gaan ze met mij mee, maar soms kan dat niet. Ik maak gebruik van dagopvang en heb een ander adres. De dagopvang is met regelmaat volgeboekt en de andere oppassers wil ik niet te veel belasten. Kortom, een extra adresje zou geweldig zijn.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl
Om een bericht te versturen moet je ingelogd zijn. Meld je gratis aan en ontdek direct alle hondjes in de buurt.