Lia

Lia wil een hond uitlaten in Amsterdam

Lia:

Ik wil hondenoppas worden omdat ik een grote liefde heb voor honden en het leuk vind om tijd met ze door te brengen. Het geeft me een gevoel van voldoening om voor deze trouwe dieren te zorgen en ze de aandacht en liefde te geven die ze verdienen. Bovendien vind ik het heerlijk om buiten te zijn en met honden te wandelen, wat ook een geweldige manier is om actief te blijven. Het idee om een positieve impact te hebben op het leven van een hond en hun eigenaar maakt het voor mij extra speciaal.
Ik ben een echte muziekliefhebber en heb een grote passie voor vinylplaten, vooral muziek uit het Y2K-tijdperk. Het luisteren naar vinyl geeft me een unieke ervaring, en ik geniet ook van de prachtige albumhoezen die erbij komen kijken. Het is voor mij meer dan alleen muziek; het is een hele beleving!

Beschikbaar voor:

Hondenoppas
Uitlaathulp
Spelen met de bal
Korte wandelingen

Wil je in contact komen? Stuur een bericht

Lia woont in Amsterdam

HondjeUitlaten.nl

Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl

Social

Op HondjeUitlaten.nl komen baasjes en vrijwilligers gemakkelijk met elkaar in contact. Houd jij van honden en wil je graag wandelen met een leenhond? Heb jij een hond maar ben je op zoek naar een vrijwilliger? Bij HondjeUitlaten.nl kies je zelf met wie je contact legt door simpelweg een berichtje te sturen naar iemand bij jou uit de buurt. Wees de uitlaatservice of zoek een uitlaatservice in Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Flevoland, Gelderland, Utrecht, Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg.