Hi, ik ben Koos! Ongeveer 1 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen, korte wandelingen en spelen met de bal. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Wij zoeken iemand die Koos wil uitlaten op dinsdag en donderdag (midden op de dag) als wij aan het werk zijn. Koos is een ontzettend lieverd en wil graag spelen.
Hij is erg gehoorzaam voor zijn leeftijd maar heeft nog wel dingen te leren. Loslopen gaat nog niet altijd goed bijvoorbeeld, daar werken we nog aan.
Andere honden vindt hij over het algemeen gezellig, katten vindt hij interessant maar die interesse is meestal niet wederzijds. Buiten wil hij er nog weleens achteraan gaan, maar hij woont samen met 2 katten en dat gaat heel goed.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl