Hi, ik ben Kees! Ongeveer 3 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen, andere honden en katten
Kees is een lieve rustige hond van 3 jaar. Hij houdt heel erg van knuffelen en van lekker rennen op het strand. Hij is lief met kinderen en erg sociaal met andere mensen en dieren. Kees is chemisch gecastreerd en sindsdien is hij veel minder gefocust op de vrouwtjes, wat het uitlaten een stuk relaxter maakt. Binnenshuis is Kees heel ontspannen, buiten gaat hij helemaal los!
Door een break up heb ik plotseling de volledige verantwoordelijkheid voor Kees. Ik werk 4 dagen per week en zoek een oppas die op een vaste weekdag met Kees een wandeling kan maken rond lunchtijd.
Laat het gerust weten als je verdere vragen hebt, over Kees of over mij :)
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl