Hi, ik ben Dazzling Day roepnaam Dazzl! Ongeveer 5 jaar oud. Ik hou van lange wandelingen, spelen met de bal en korte wandelingen. Ik ga goed om met kinderen en andere honden, maar ik hou niet zo van katten.
Ik had twee geweldige Golden retrievers. Ik noem ze mijn hondenkinderen πβπ¦ΊπΎπβπ¦Ί. Kaya is ondertussen helaas overleden op 17-01-2025. πΎπΎπΎπΎ
Dus ik zoek dus incidenteel hulp bij het uitlaten van mijn jongste lieveling Dazzl. Zij wordt in juni 7 jaar, maar is gewoon een grote baby πππ. Ik zoek een oudere man of vrouw die in het bezit is van een auto en die Dazzl ( eigenlijk heet zij Dazzling Day) soms 3 x per dag (liefst in de Brunssumerheide of het Emmapark Treebeek) uit wil en kan laten. Dat is voor Dazzl bekend terrein. Dazzl is héél goed opgevoed en luistert uitstekend naar de commando's en vooral Dazzl wil eigenlijk iedereen alleen maar liefde geven aan kinderen πΎβ€οΈπΎ Om Dazzl 3 x per dag goed uit te laten dat gaat tijdelijk gewoon niet om medische redenen.
Baasjes en vrijwilligers uit de buurt komen eenvoudig met elkaar in contact voor hulp met uitlaten, oppassen of zelfs logeren. Het kan via HondjeUitlaten.nl